Producent i dystrybutor innowacyjnych suplementów diety, dietychnych środków spożywczych specialnego przeznaczenia medycznego i kosmetyków. W naszym portfolio znajdziecie Państwo takie produkty jak: Ascorbix C, Stimmunix, Gastrix, Profeminal Girl i wiele innych.

Problemy z nieregularną pracą jelit i wypróżnianiem to zmora wielu osób. Przyczyn tych dolegliwości jest wiele: nieprawidłowa i mało wartościowa di- eta, stres, siedzący tryb pracy, brak aktywności fizycznej, itp. Panaceum na te dolegliwości znajdziesz w suplemencie diety.

OBSTIL-norm to idealne rozwiązanie dla osób szukających produktu:

• 100% naturalnego,
• Działającego w sposób łagodny a nie gwałtowny,
• Działającego długofalowo i bez skutków ubocznych,
• Zawierającego w składzie tylko dobroczynne składniki dla twoich jelit,
• Uzupełniającego błonnik i bakterie kwasu mlekowego.

OBSTIL-norm jest bez smaku i zapachu, możesz spożyć go rozpuszczając w wodzie, sokach lub jako dodatek do: jogurtów, mleka, płatków itp.

OBSTIL-norm zawiera w swoim składzie:
Łupiny nasienne babki jajowatej z dużą zawartością naturalnego błonnika, który reguluje perystaltyką jelit oraz pomaga je oczyszczać w naturalny sposób.
Łupiny nasienne babki jajowatej zawierają także polisacharydy śluzowe, które mają zdolność wiązania wody, tworząc śluzowatą zawiesinę ułatwiającą przesuwanie się zalegających mas kałowych.
Inulina z cykorii z dużą zawartością naturalnego błonnika, która reguluje perystaltykę jelit oraz pomaga
w utrzymaniu prawidłowego poziomu pożytecznych bakterii w jelicie grubym min. takich jak Lactobacillus i Bifidobacterium.
Łupiny nasienne babki jajowatej w połączeniu z inuliną pochodzącą z cykorii dodatkowo wspomagają utrzymanie prawidłowej wagi ciała poprzez regulowanie procesów przemiany materii.
Bifidobacterium animalis lactis LMG 18314 i Lactobacillus acidophilus LA02 uzupełniają jelita w naturalną florę bakteryjną, wspomagają naturalną pracę jelit i odporność organizmu.