Producent i dystrybutor innowacyjnych suplementów diety, dietychnych środków spożywczych specialnego przeznaczenia medycznego i kosmetyków. W naszym portfolio znajdziecie Państwo takie produkty jak: Ascorbix C, Stimmunix, Gastrix, Profeminal Girl i wiele innych.
cholestonorm_logo

CHOLESTO norm to kilkuskładnikowy suplement diety którego celem jest regulowanie poziomu cholesterolu
w organizmie.

Niezdrowe, tłuste jedzenie, konserwanty zawarte w żywności, nieregularne posiłki, obfite kolacje przed snem, powodują, że z biegiem lat pojawiają się u nas coraz gorsze wyniki badań poziomu cholesterolu.

 

CHOLESTO norm zawiera w składzie substancje mające na celu regulowanie poziomu cholesterolu i wspomaganie pracy układu sercowo-naczyniowego.

 

  • ekstrakt z czerwonych drożdży ( Monascus purpureus ) z ryżu ( Oryza sativa L. ) standaryzowany na 4% monakoliny K, co przekłada się na 10mg monakoliny K w 1 kapsułce.
  • monakolina K, ma za zadanie hamowanie głównego enzymu biorącego udział w syntezie cholesterolu, co prowadzi do obniżenia poziomu złego cholesterolu LDL we krwi.
  • ekstrakt wodny z owoców liściokwiatu garbnikowego ( Emblica officinalis ) potocznie nazywanego Amlą.
  • witamina B1 ( tiamina ) wykazuje dobroczynne działanie wspomagające pracę układu sercowo-naczyniowego.

 

Pamiętaj jedna kapsułka dziennie dostarcza twojemu organizmowi 10mg monakoliny K, która ma bardzo korzystne działanie w regulowaniu poziomu cholesterolu.

1 opakowanie na jeden miesiąc stosowania.