Producent i dystrybutor innowacyjnych suplementów diety, dietychnych środków spożywczych specialnego przeznaczenia medycznego i kosmetyków. W naszym portfolio znajdziecie Państwo takie produkty jak: Ascorbix C, Stimmunix, Gastrix, Profeminal Girl i wiele innych.

IPHARM POLSKA to młoda, dynamicznie rozwijająca się Firma o profilu farmaceutyczno – medycznym. Jesteśmy producentem i dystrybutorem innowacyjnych suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych specialnego przeznaczenia medycznego i kosmetyków. Wkrótce w naszym portfolio pojawią się: wyroby medyczne, leki OTC i Rx.

Jako Firma Farmaceutyczna dostarczamy na rynek, bezpieczne i innowacyjne produkty, które pomagają cieszyć się długim, aktywnym i zdrowym życiem.

Nasze produkty wytwarzane są u producentów Krajowych jak i  Zagranicznych w standardach GMP, HACCP, ISO.

IPHARM POLSKA wychodzi naprzeciw potrzebom rynku, dlatego nasze produkty cechuje wysoka jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną dla pacjenta.

Zespół tworzący IPHARM POLSKA to doświadczeni specjaliści z branży farmaceutycznej oraz medycznej, posiadający niezbędną wiedzę i kwalifikacje w doradztwie, sprzedaży oraz promocji naszych produktów.

Portfolio IPHARM POLSKA w chwili obecnej składa się z:

DEVIX D3+K2 (MK7)

STIMMUNIX

ASCORBIX C

GASTRIX Trawienie

ELEKTROLITY Hydratix

PROFEMINAL Girl

DENERVIX

INSULnorm

OBSTIL-norm